Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Dodano: 2022-09-21Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Przedsiębiorstwo Trekker Sport powstało w 1998 roku, aby dostarczać wysokiej klasy odzież i akcesoria od światowej sławy marek. Sprzedawca specjalizuje się w handlu artykułami mającymi za zadanie chronić przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, takimi jak mróz, silny wiatr czy opady atmosferyczne w postaci deszczu lub śniegu. W katalogu dostępne są takie produkty jak sztormiak żeglarski, który wykonany jest z dbałością o najdrobniejsze detale. Proponowane przez ten sklep internetowy artykuły odzieżowe cieszą się bardzo dużą popularnością wśród profesjonalistów zajmujących się od wielu lat żeglarstwem.

Asortyment obejmuje również elementy garderoby, które z powodzeniem można wykorzystać w codziennych stylizacjach na sezon jesienno-zimowy. Firma przygotowała bogatą gamę okryć wierzchnich, dzięki którym można zagwarantować optymalny komfort termiczny.

W ofercie sklepu znajdują się także płaszcze, kamizelki, bluzy i polary, spodnie, kombinezony, koszulki z długimi rękawami oraz akcesoria.PODOBNE BIZNESY: