NOWATOR


Dodano: 2023-01-01    Strona: https://nowatordom.pl/

    Telefon: 506 070 639

    Adres: Zacisze 10

    Kod pocztowy: 62-230

    Miejscowość: Witkowo

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Firma NOWATOR od lat zajmuje się sprzedażą nowoczesnych urządzeń, które sprawdzą się doskonale w budynkach energooszczędnych oraz pasywnych. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się zwłaszcza pompy ciepła.

Sprzęt można montować w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i wielorodzinnych. W przypadku inwestorów będących na etapie projektowania domu mogą oni zrezygnować z budowy piwnicy z kotłownią, ponieważ urządzenie jest kompaktowe i pracuje cicho, więc nie wymaga oddzielnego pomieszczenia. Sprzedawane przez firmę produkty nadają się także do zastosowania w biurowcach, zakładach pracy, sklepach, różnych obiektach usługowych.

Klient może liczyć na doradztwo. Fachowcy sprawdzą, która pompa ciepła będzie najlepsza. Mieszkańcy Wrześni i okolicznych miejscowości mogą zamówić urządzenie wraz z montażem. Instalacja systemu jest szybka. Skorzystanie z oferty tego renomowanego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zlecenia.PODOBNE BIZNESY: