DAUL Jacek Jastrzębski


Dodano: 2023-03-11    Strona: http://daul.pl/

    Telefon: +48 512 317 169

    Adres: PŁK Dąbka 2

    Kod pocztowy: 30-732

    Miejscowość: Kraków

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Strona internetowa daul.pl jest witryną stworzoną przez właścicieli firmy zajmującej się, między innymi, wypożyczaniem kostiumów i różnego rodzaju elementów przydatnych na planie filmowym. Klienci zainteresowani współpracą z tym miejscem mają możliwość zapoznania się z pełną ofertą pod wyżej wskazanym adresem. 

Kazdy, kto chciałby wynająć wybrane rekwizyty filmowe, powinien skontaktować się z pracownikami firmy. Oferta jest bowiem za każdym razem dopasowywana indywidualnie do potrzeb i oczekiwań danego klienta.

Warto zaznaczyć, iż w zasobach wypożyczalni można znaleźć nie tylko stroje i gadżety. Dla zleceniodawców przygotowano również rozbudowaną ofertę dotyczącą organizacji scenografii. Zespół fachowców jest w stanie przygotować każde miejsce tak, by w stu procentach pasowało do założeń reżysera filmu, serialu, czy też teledysku. 

Na stronie internetowej firmy dostępnych jest wiele zdjęć, które prezentują przykładowe realizacje. Można się nimi zainspirować i bliżej poznać warsztat pracy organizatorów.

 PODOBNE BIZNESY: