Visual Merchandising school&service


Dodano: 2018-02-24Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Masz butik z odzieżą, ale sprzedaż nie idzie Ci tak, jak tego oczekiwałaś? Może masz za ubogi asortyment towarów bądź masz je źle wyeksponowane, a może Twój sklep jest zbyt mało przyjazny dla konsumenta?

Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, musisz wiedzieć, co to jest Visual Merchandising, to w Warszawie działa szkoła, która zaprasza na kursy i warsztaty z zakresu merchandisingu, na których podniesiesz swoje kwalifikacje w zarządzaniu przestrzenią sprzedażową. Nauczysz się sztuki ekspozycji towarów, dowiesz się, jak odpowiednio zaprojektować wnętrze sklepu, żeby klienci chętnie go odwiedzali.

Na stronie szkoły visualmerchandising-school.pl dowiesz się, na jakie kursy najlepiej się zapisać, żeby jak najlepiej wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce. W ofercie szkoły VM są szkolenia i kursy jedno i trzydniowe z warsztatami w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zarejestrowane osoby bezrobotne bądź planujące otworzenie własnego biznesu, mogą starać się o dofinansowanie z Budżetu Państwa.PODOBNE BIZNESY: